Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Maciej Skupiński
Zarobił blisko 50 tysięcy złotych na inwestycji w grunty

Pan Maciej Skupiński w listopadzie 2019 roku wszedł w posiadanie działki w Osadzie Jaworek k. Czarnej Góry. Przekonały go do tego atrakcyjna cena, a także niskie ryzyko inwestycyjne.

Początkowo rozważał budowę domku modułowego na zakupionej działce, ale ostatecznie była ona udaną lokatą inwestycyjną. W grudniu 2022 roku eksperci Saveinvest znaleźli kupca zainteresowanego zakupem działki, a Pan Maciej zdecydował się na jej sprzedaż z zyskiem na poziomie ponad 72,41%.

Umów się na konsultację

Działki o wysokim potencjale inwestycyjnym w Osadzie Jaworek

Osada Jaworek k. Czarnej Góry została stworzona z myślą o inwestorach, którzy poszukiwali dogodnego miejsca do życia, planowali budowę domu lub domku letniskowego albo chcieli pomnożyć swój kapitał i w przyszłości sprzedać nieruchomość. Do Czarnej Góry szlakiem spacerowym jest zaledwie 3 i pół kilometra. Okolica jest zachwycająca i spodoba się każdemu, kto ceni bliskość natury, piękne widoki czy uwielbia sporty zimowe.

Choć początkowo ceny działek w Osadzie Jaworek nie były bardzo wysokie, to dzięki działaniom Saveinvest wzrosła ich wartość. Doprowadzono m.in. do uchwalenia MPZP, wydzielono działki, zaprojektowano i wykonano drogi wewnętrzne, a także rozprowadzono prąd. Pozwoliło to na sprzedanie działki przez Pana Macieja ze znacznym zyskiem – po odjęciu nakładów inwestycyjnych i prowizji w wysokości 28 513,85 zł, zarobił on w 3 lata 42 624 zł!

Dlaczego warto inwestować w działki?

Pan Maciej nie rozważał innych sposobów inwestowania i wiedział, że grunty to dobry sposób na zarobek.

Do współpracy z Saveinvest przekonała mnie przedstawiona przez doradcę oferta. Działka miała stosunkowo niską cenę, jak na tak dobrą lokalizację, a do tego ogromną zaletą była możliwość rozłożenia płatności na raty, co stanowi bezkonkurencyjną ofertę na rynku!

– mówi Pan Maciej.

Dodał również, że nie planował innego rodzaju inwestycji:

Do inwestowania w mieszkania zniechęciły mnie wysokie ceny panujące na rynku nieruchomości i brak wystarczającego kapitału. Złoto czy kryptowaluty to z kolei wysokie ryzyko, którego nie chciałem podejmować.

Czy Pan Maciej jest zadowolony ze współpracy z Saveinvest?

Podobnie, jak wielu innych inwestorów, Pan Maciej docenia inwestowanie z Saveinvest za profesjonalną i bezproblemową obsługę. To nasi specjaliści wszystkim się zajmują, na bieżąco informując Klientów o postępach w sprawie zmian na działce czy znalezieniu potencjalnego kupca.

Obejrzałem kilka działek u innych pośredników, ale oferta przedstawiona przez Saveinvest była dla mnie najbardziej atrakcyjna. Od początku czułem, że rozmawiam z profesjonalistami i nie zawiodłem się. Muszę również pochwalić formę przedstawiania obliczeń dotyczących zwrotu z inwestycji w formie tabelarycznej. Wszystko było dla mnie jasne i czytelne. Doceniam takie ułatwienia dla Klientów!

– wspomina Pan Maciej.

Dołącz do inwestorów Saveinvest

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych inwestorów, którzy zarabiają na zakupionych z Saveinvest działkach, skontaktuj się z nami. Oferujemy bezobsługowe inwestycje o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Proponujemy różne formy finansowania, dopasowane do indywidualnych potrzeb – w tym również dogodny system ratalny.

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość poprzez formularz na stronie internetowej.

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Maciej mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Inwestuj pieniądze a nie czas

  Małgorzata Gehlan

  Przeczytaj historię
  quote

  Blisko 220% zysku z inwestycji

  Grzegorz Wesołowski

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe