Zarządzaj plikami cookies
Przejdź na Saveinvest.pl
W pobliżu morza
w sąsiedztwie pola golfowego,
jeziora i przystani
Bezpłatny dobór działek
ikona
zdjęcie

Twój azyl. Twoja oaza spokoju.
Twoje miejsce na błogą przyszłość

Strefa relaksu dla Ciebie i rodziny

Sea & Golf Resort Wolin to niepowtarzalne miejsce, dopasowane do Ciebie, Twojej rodziny i gości. Tutaj nikt nie będzie się nudził, a rozrywkę znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci – z myślą o tych ostatnich powstanie brodzik. Rozmaite atrakcje przypadną do gustu zarówno tym, szukającym błogiego odpoczynku, jak i osobom, które uwielbiają spędzać czas aktywnie.
Sauna, jacuzzi, basen, leżaki – możliwości jest wiele!

CENY DZIAŁEK

Wolin - wyspa pełna atrakcji

Piękne, czyste i piaszczyste plaże, urokliwe jeziora, niezwykła, w tym rzadka lub chroniona roślinność – to wszystko oferuje Wolin, największa polska wyspa, siedziba Wolińskiego Parku Narodowego. Uwielbiane Międzyzdroje, klimatyczny Dziwnów i znane wszystkim Świnoujście, a ponadto maleńkie, urokliwe miejscowości, których nie możesz przegapić, takie jak Wisełka z pobliską latarnią Kikut i wyjątkowa, dzika plaża w Świętouściu. Wolin to wyspa, której nie zechcesz opuszczać!

LOKALIZACJA
Podgrzewany basen zewnętrzny
Strefa rekreacji z sauną i jacuzzi
10 min. rowerem do morza (2 800 m)
5 min rowerem do przystani nad jeziorem
Pole golfowe w pobliżu
Działki w trakcie przekształcania na budowlane
Po przekształceniu uzyskamy pozwolenie na budowę
2 projekty gratis: dom lub dwulokalowy na wynajem
Spójna i estetyczna zabudowa
Dojazd drogą asfaltową
Teren ogrodzony
Ścieżka rowerowa przy działkach

Odkryj
szerokie
spektrum
możliwości

Pole golfowe „Amber Baltic Golf Club”

Osiedle Sea & Golf Resort Wolin znajduje się tuż przy jednym z najpiękniejszych i najbardziej okazałych pól golfowych w Polsce. Amber Baltic Golf Club to otoczone zielenią miejsce dla zawodowców i entuzjastów golfa – odbyły się tu pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski i pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów.

CENY DZIAŁEK

Natura nigdy nie była tak blisko

Odkryj malowniczą okolicę, w której usytuowane jest nowoczesne osiedle działek Sea & Golf Resort Wolin. Jedynie 2800 m od morza, tuż przy polu golfowym i ścieżce rowerowej, by zapewnić Ci maksymalny komfort i cały wachlarz atrakcji! Zamieszkaj na osiedlu z jacuzzi, sauną i basenem, by każdego dnia czerpać radość z życia i korzystać z uroków najpiękniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu.

GALERIA