Zarządzaj plikami cookies

Jak działa inwestycja z Saveinvest?

1. Wybór działki: Podczas rozmowy nasz doradca zapyta o cel inwestycji, na podstawie którego jesteśmy w stanie dopasować najlepszy grunt, który spełni Twoje oczekiwania. 2. Zakup działki: określasz budżet i sposób zakupu: gotówka, transze lub raty. 3. Uzbrojenie: doprowadzamy media i budujemy drogę dojazdową, a koszty dzielone są na właścicieli wszystkich działek z danego kompleksu. […]


1. Wybór działki: Podczas rozmowy nasz doradca zapyta o cel inwestycji, na podstawie którego jesteśmy w stanie dopasować najlepszy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.

2. Zakup działki: określasz budżet i sposób zakupu: gotówka, transze lub raty.

3. Uzbrojenie: doprowadzamy media i budujemy drogę dojazdową, a koszty dzielone są na właścicieli wszystkich działek z danego kompleksu.

4. Przekształcenie: uzyskujemy niezbędne zgody i przeprowadzamy procedurę odrolnienia

5. Urbanizacja: na działkach powstają zabudowania, dzięki czemu sąsiedztwo zyskuje na atrakcyjności, a Twoja działka na wartości.

6. Sprzedaż: sprzedajemy twoją działkę nowemu nabywcy z zyskiem, zajmując się wszystkim, włącznie z podpisaniem aktu. Oczywiście jako właściciel gruntu możesz zadecydować, że jednak działki nie sprzedajesz i zostawiasz ją dla siebie.

7. Na każdym z etapów możesz liczyć na pomoc naszego doradcy. Zrób pierwszy krok i zadzwoń, zapytaj o rekomendacje działek dla Ciebie: +48 888 800 800`