Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Szymon Bród
Niemalże 130% zysku w 53 miesiące

Pan Szymon Bród w lipcu 2016 roku został właścicielem działki w Smołdzinie. Po 53 miesiącach trwania inwestycji sprzedał ją za 143 000 zł.

Umów się na konsultację

Działka o wysokim potencjale inwestycyjnym w Smołdzinie

Historia współpracy Pana Szymona z firmą Saveinvest rozpoczęła się od nietypowej sytuacji – spotkania z kolegą. To właśnie on, będąc już klientem Saveinvest, polecił usługi naszej firmy Panu Szymonowi. Jako, że ten szukał dobrego produktu inwestycyjnego, zdecydował się na podjęcie współpracy z naszą firmą.

Głównymi czynnikami, które przemawiały za działkami na tamten moment były dostępność płatności w ratach, a także atrakcyjna cena. Z tego też powodu pomimo obaw dotyczących inwestycji, zdecydował się na współpracę. W lipcu 2016 roku zakupił więc na raty działkę o  powierzchni 10 arów w Smołdzinie. Koszt działki w momencie zakupu wynosił 47 355 zł. Działka ta w ciągu całego okresu współpracy znacznie zyskała na wartości m.in. poprzez jej wydzielenie, realizację sieci wodociągowej i energetycznej na terenie, a także budowę dróg wewnętrznych. Działania te prowadzone były w całości po stronie Saveinvest, co docenił Klient. Całość nakładów inwestycyjnych w trakcie posiadania przez Pana Szymona działki zamknęła się w kwocie 17 589 zł.

Inwestycja z Saveinvest była dla mnie w pełni bezobsługowa. Dzięki temu, że firma wzięła na siebie wszystkie działania związane z uzbrojeniem terenu, nie musiałem na żadnym etapie osobiście uczestniczyć w prowadzonych pracach.

– wspomina Pan Szymon.

Szybka decyzja i wysoki zysk!

Pan Szymon nie przeglądał wielu ofert ani nie rozważał innych opcji przed zakupem działki. Jego głównym celem było wybudowanie domu dla siebie, jednak z czasem okazało się, że zakupiona działka nie umożliwia wzniesienia domu całorocznego. Ostatecznie zdecydował się więc na odsprzedaż tej konkretnej nieruchomości, aby nabyć dwie inne działki z oferty SaveInvest. Jedną z zamiarem budowy domu, drugą typowo pod inwestycję.

Działka w Smołdzinie sprzedana została ostatecznie po 53 miesiącach trwania inwestycji, w grudniu 2021 roku, za kwotę 143 000 zł, co dało naszemu Klientowi zysk w wysokości 61 479 zł z uwzględnieniem poniesionych kosztów nakładów inwestycyjnych. Procentowo całkowity zysk z inwestycji zamknął się w wartości 129,83%, zysk w skali roku wynosił w tym przypadku 20,73%.

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość poprzez formularz na stronie internetowej.

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Maciej mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Inwestuj pieniądze a nie czas

  Małgorzata Gehlan

  Przeczytaj historię
  quote

  Blisko 220% zysku z inwestycji

  Grzegorz Wesołowski

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe