Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Paweł z Częstochowy
130% zysku z inwestycji w Ostoi Kładno

Z Panem Pawłem z Częstochowy mieliśmy okazję współpracować przy szeregu poczynionych przez niego inwestycji gruntowych.

Zakup działek nad morzem okazał się dla niego doskonałą formą lokowania kapitału. W przypadku działki w Ostoi Kładno, zysk z inwestycji wyniósł niecałe 130%.

Umów się na konsultację

Historia Pana Pawła

Pierwotny plan zakładał zakup działki nad morzem w celu zbudowania na niej domu lub domku letniskowego dla mojej rodziny” – mówi Pan Paweł. „Dopiero rozmowa z ekspertem Saveinvest pokazała mi, że działka może być również doskonałym sposobem na inwestowanie kapitału.

Ziemia w Kładnie była kolejną z inwestycji, które Pan Paweł przeprowadził przy współpracy z Saveinvest. Wcześniej, dzięki oferowanemu przez nas systemowi ratalnemu, zakupił już grunty m.in. w Chłopach i Smołdzinie.

Działki nad morzem – spełnienie marzeń oraz doskonała inwestycja

Działka w Kładnie zakupiona została przez Pana Pawła w marcu 2017 roku. Miała powierzchnię nieco ponad 10 arów. Bliskość morza i okolica obfitująca w liczne atrakcje sprawiła, że teren ten był niezwykle atrakcyjny przy późniejszej odsprzedaży.

Bardzo ważnym czynnikiem – z punktu widzenia naszego klienta – była właśnie możliwość finansowania zakupu przy pomocy systemu ratalnego bez udziału banków. To właśnie stanowiło dla Pana Pawła jedną z podstawowych zalet współpracy z Saveinvest.

Dzięki temu, że w Saveinvest mogłem rozłożyć płatność za działki na raty, zdecydowałem się na zakup gruntów w różnych inwestycjach znajdujących się w ofercie firmy, co przełożyło się ostatecznie na zwiększenie moich zysków.

– mówi Pan Paweł.

130% zysku z inwestycji w ciągu czterech lat

W Ostoi Kładno zajęliśmy się szeregiem działań, które miały uatrakcyjnić grunt zakupiony przez naszego klienta oraz zapewnić mu możliwie najwyższe zyski. W związku z tym przede wszystkim uzyskaliśmy decyzję WZ na budowę zespołu 6 budynków wczasowych, co znacznie podniosło wartość działki i przyczyniło się do jej szybkiej odsprzedaży. Już 50 miesięcy po momencie zakupu, z pomocą Saveinvest Pan Paweł sprzedał bowiem działkę kolejnemu nabywcy zamykając tym samym inwestycję z wynikiem 129,15% całkowitego zwrotu. W przypadku zysku w skali roku, wynosił on 22,02%.

Działka nad morzem to dobry sposób na zainwestowanie posiadanych środków. Współpracując z Saveinvest nie musisz posiadać gotówki na zakup, naszym klientom oferujemy rozłożenie płatności na 7 lat – bez kredytu bankowego i bez sprawdzania zdolności. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami gruntowymi, skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Maciej mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Plan był prosty – budowa domku rekreacyjnego nad morzem.

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię
  quote

  Ponad 60 tysięcy złotych zysku w niecałe 5 lat

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe