Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Paweł z Częstochowy
Ponad 60 tysięcy złotych zysku w niecałe 5 lat

Pan Paweł rozpoczął przygodę inwestycyjną z Saveinvest w 2016 roku od zakupu trzech działek w Chłopach.

Na tym jednak nie poprzestał i już dwa miesiące po pierwszym zakupie, zdecydował się również na grunt o powierzchni niecałych 10 arów w malowniczych Gąskach, w inwestycji ulokowanej ledwie 950 metrów od Morza Bałtyckiego.

Umów się na konsultację

Historia Pana Pawła

Możliwości, jakie stały przed inwestycją w grunty przekonały mnie, aby rozbudować posiadane grunty o inne, atrakcyjne lokalizacje. Mój wybór padł na inwestycję Gąski II, gdzie zdecydowałem się zakupić działkę o powierzchni 955 metrów kwadratowych.

– mówi nam Pan Paweł.

Inwestycja w grunty ze sprawdzonym doradcą

To, co przyciągnęło Pana Pawła do oferty Saveinvest to staranny materiał zdjęciowy oraz video, który firma przygotowała dla każdego ze swoich terenów. To zapewniło możliwość dokładnego przyjrzenia się zarówno samym działkom, jak i ich najbliższej okolicy bez potrzeby udania się na miejsce. Zwłaszcza, że aby przyjechać z Częstochowy, gdzie na co dzień mieszka Pan Paweł, musiałby poświęcić na to przynajmniej cały jeden dzień.

W podjęciu decyzji o zakupie, podobnie jak w przypadku działek w Chłopach, bardzo pomogły mi zdjęcia i filmy opublikowane przez firmę. Miałem dodatkowo przyjemne doznania z całego procesu zakupu poprzednich gruntów, dlatego zdecydowałem się na ponowny zakup, tym razem w Gąskach.

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o zakupie była, podobnie jak w przypadku działek w Chłopach, możliwość wzięcia ich na raty oferowane przez Saveinvest, co spowodowało, że Pan Paweł mógł wykorzystać efekt dźwigni do zainwestowania w większą ilość gruntów, bez potrzeby wykładania jednorazowo całości kapitału oraz starania się o droższe i trudniej dostępne kredyty bankowe.

Jak Saveinvest zwiększyło wartość działki Pana Pawła?

W ramach procesu inwestycyjnego podjętego w Gąskach, działka Pana Pawła zyskała na wartości poprzez szereg działań wykonanych i przeprowadzonych przez Saveinvest. Do terenu doprowadzony został gaz oraz sieć wodociągowa z przyłączem. Dodatkowo również uzyskaliśmy WZ na budowę domu jednorodzinnego, dzięki czemu potencjalny kupiec miał praktycznie gotowy teren pod spełnienie marzeń o własnym domu nad morzem.

Z myślą o takim kliencie, Pan Paweł zdecydował się ostatecznie sprzedać grunt i po 59 miesiącach od momentu jego zakupu, udało się pozyskać nabywcę. W przypadku działki w Gąskach, całkowity zysk z inwestycji wyniósł 61,87% (zysk w skali roku wynosił 10,29%) i przyniósł na czysto 60 719 zł.

To nie koniec inwestycji Pana Pawła poczynionych wraz z Saveinvest. Zapraszamy do lektury kolejnej części: [Paweł z Częstochowy cz. 3]

Szukasz bezpiecznych inwestycji, które zapewnią Ci wysoki, stabilny zysk? Skontaktuj się z nami, a zaprezentujemy naszą ofertę!

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Maciej mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Ponad 168% zysku z kolejnych inwestycji z Saveinvest

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię
  quote

  130% zysku z inwestycji w Ostoi Kładno

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe