Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Paweł z Częstochowy
Inwestycje z Saveinvest pozwoliły mu zarobić niemalże 70 tysięcy złotych

Pan Paweł to wprawiony inwestor, który z pomocą Saveinvest zakupił, a następnie sprzedał z zyskiem kilka działek nad morzem. Umowy przedwstępne podpisaliśmy w pierwszej połowie 2016 roku.

Nasz Klient stał się właścicielem trzech działek w Chłopach. Początkowo rozważał zakup mieszkania w Ustce pod wynajem, ale gdy rozważył wszystkie wady i zalety, a także porozmawiał z doradcą Saveinvest zdecydował, że lepszym wyborem będzie inwestycja w działkę.

Umów się na konsultację

Historia Pana Pawła

Plan był prosty – budowa domku rekreacyjnego nad morzem. Dla siebie, dla bliskich. To tańsza opcja niż mieszkanie w Ustce. Poza tym, po rozmowach Panem Bartoszem (doradca Saveinvest – przyp. red.), zrozumiałem, że wcale nie muszę się tam budować. Mogę kupić działkę w celach zamrożenia kapitału, z dużą szansą na jego pomnożenie.

– mówi nam Pan Paweł.

Inwestycja w działki nad Morzem Bałtyckim

Współpraca Pana Pawła z Saveinvest rozpoczęła się w lutym 2016 roku, gdy trafił na dobrze opisane i zaprezentowane na filmikach oraz zdjęciach działki w Chłopach. Zapytaliśmy naszego inwestora, dlaczego zdecydował się na właśnie te działki. Pan Paweł odpowiedział:

Były filmy i one pomogły mi w podjęciu decyzji na odległość. Pomyślałem, że przecież jak widzę film, to co tam może być nie tak. Sprawdziłem również opinie innych klientów, żeby upewnić się, że wchodzę we współpracę z wiarygodną firmą.

Chłopy to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim, nieopodal popularnego kurortu wakacyjnego – Mielna. Potencjał inwestycyjny był więc wysoki.

Dzięki temu, że w Saveinvest mogłem rozłożyć płatność za działki na raty, zdecydowałem się na zakup aż trzech w Chłopach, o powierzchniach około 8-9 arów. Dostałem na nie rabat, więc cena była jeszcze korzystniejsza.

– dodaje Pan Paweł.

Korzyści ze współpracy z Saveinvest

Saveinvest następnie zajęło się przeprowadzeniem w imieniu klienta procesu inwestycyjnego, który obejmował wydzielenie działek, a także uzyskanie dla każdej z nich WZ na budowę domu jednorodzinnego. Działania te sprawiły, że wartość gruntów pana Pawła znacznie wzrosła.

W momencie, gdy właściciel zdecydował się na sprzedaż, pierwsza z działek przyniosła mu 43 miesiące po zakupie na czysto (po odliczeniu prowizji oraz kosztów dodatkowych) 15 000 zł przy zysku 25,74%.

Drugą i trzecią działkę sprzedał z kolei 57 miesięcy po zakupie, osiągając odpowiednio zwroty w wysokości 42,11% (24 540 zł) oraz 51,38% (29 940 zł).

Takie wyniki osiągnięte w ciągu niecałych 5 lat pokazały Panu Pawłowi, że działki znajdujące się w ofercie Saveinvest są bezpieczną i zyskowną inwestycją która jest w stanie przynieść zadowalający zwrot. Współpraca z naszą firmą przebiegała również na tyle pomyślnie, że klient zdecydował się na zakup kolejnych gruntów inwestycyjnych. Efekty dalszej współpracy przedstawiamy w kolejnej Historii sukcesu, do której lektury zapraszamy. [Paweł z Częstochowy cz. 2]

Chcesz również zarabiać na bezobsługowych inwestycjach w ziemie? A może szukasz atrakcyjnej działki nad morzem lub w górach dla siebie? Skontaktuj się z nami, a zaprezentujemy naszą ofertę!

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Maciej mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Ponad 60 tysięcy złotych zysku w niecałe 5 lat

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię
  quote

  Ponad 168% zysku z kolejnych inwestycji z Saveinvest

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe