Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Mariola i Adam z Dąbrowy Górniczej
Inwestycje w działki z Saveinvest przyniosły im niemalże 50 000 zł zysku.

Państwo Mariola i Adam postanowili zainwestować w grunty z Saveinvest nabywając, a następnie sprzedając dwie działki nad morzem.

Dzięki temu w nieco ponad 4,5 roku wygenerowali zysk z inwestycji na poziomie 55,47% dla pierwszej oraz 35,93% dla drugiej z zakupionych działek.

Umów się na konsultację

Historia Państwa Marioli i Adama

Czy przypadek może zdecydować o sukcesie inwestycji? Jak widać, owszem, bowiem to właśnie on spowodował, że Państwo Mariola i Adam z Dąbrowy Górniczej wygenerowali na dwóch zakupionych u nas działach odpowiednio 55 oraz 36% zysku.

Historia współpracy Klientów z firmą Saveinvest rozpoczęła się od przypadku. Poszukując informacji w internecie, Państwo Mariola i Adam natrafili na ofertę Saveinvest w inwestycji Mielenko II.

Jako, że cena wydawała się atrakcyjna, mimo wątpliwości ze strony znajomych oraz znajomego rzeczoznawcy, zdecydowali się na zakup dwóch działek na raty.

Działka o powierzchni 770 m2 znalazła się w posiadaniu Klientów w październiku 2016 roku za 46 417 zł, z kolei druga nieruchomość – o powierzchni 854 m2 i wartości 59 378 zł – dodana została do portfolio w kwietniu kolejnego roku.

Głównym czynnikiem, który przemawiał za działkami, była dostępność płatności w ratach, atrakcyjna cena oraz profesjonalna obsługa ze strony Saveinvest. Mimo obaw dotyczących uczciwości firmy i obaw, czy pieniądze nie przepadną, zdecydowaliśmy się na ten krok inwestycyjny.

-mówi Pani Mariola

Budowa domu, czy odsprzedaż?

Przed zakupem Państwo Mariola i Adam nie przeglądali wielu ofert ani nie rozważali innych opcji inwestycyjnych. Głównym celem był zakup ziemi pod budowę domu dla siebie, jednak z czasem okazało się, że teren ten nie daje możliwości wzniesienia domu całorocznego.

Ostatecznie Klienci zdecydowali się odsprzedał działkę, aby nabyć dwie inne działki z oferty Saveinvest. Jedną z nich z zamiarem budowy domu, drugą – zdobywając niezbędną wiedzę podczas rozmów ze specjalistami z Saveinvest – jako kolejną inwestycję na przyszłość.

Pierwsza z działek sprzedana została 53 miesiące po zakupie, w kwietniu 2021 roku za 86 500 zł generując całkowity zysk z inwestycji na poziomie 55,47%. Na drugą działkę firma Saveinvest znalazła nabywców w grudniu tego samego roku. Sprzedaż działki za 96 000 zł pozwoliła wygenerować po 55 miesiącach inwestycji 35,93% zysku po odjęciu nakładów inwestycyjnych.

Koszt nakładów w wysokości 4305 zł od każdej z działek pozwolił m.in. na rozpoczęcie budowy stacji trafo na inwestycji, a także dokumentację związaną ze zgłoszeniami budowy. Te elementy sprawiły, że działki Klientów zyskały na wartości, co widoczne było po cenie sprzedaży. Zysk w skali roku dla każdej z nich wyniósł odpowiednio 10,51% i 6,93%.

Podczas pierwszego kontaktu z Saveinvest, nie mieliśmy jeszcze pełnej decyzji co do zakupu. Całość inwestycji pokazała nam jednak, że grunty są ciekawą alternatywą dla znanych nam innych produktów inwestycyjnych. Z tego też powodu rozważając przyszłe inwestycje, interesujemy się bardziej nieruchomościami, głównie mieszkaniami pod wynajem lub placami pod wynajem, starając się stworzyć za ich pomocą dochód pasywny.

-dodaje Pan Adam

Dalsze plany naszych Klientów

Zadowoleni z efektów inwestycji w działki w Mielenku II, klienci stale poszerzają swoją wiedzę na temat inwestowania. głównie poprzez serwisy internetowe, np. investing.com oraz kanały na YouTube (m.in. Kuba Miedel). W chwili obecnej skupiają się na budowaniu portfela generującego regularne wypłaty, jak akcje dywidendowe.

Współpraca z Saveinvest była dla nas wygodna i bezobsługowa. Znalezienie nabywcy i odsprzedaż z zyskiem, elektroniczna dokumentacja oraz interaktywny plan podziału działki były kluczowe podczas procesu decyzyjnego. Zdjęcia i filmy z lokalizacji dodatkowo ułatwiły nam podjęcie decyzji.

-przekonują nasi Klienci

Chcesz również zarabiać na bezobsługowych inwestycjach w ziemie? A może szukasz atrakcyjnej działki nad morzem lub w górach dla siebie? Skontaktuj się z nami, a zaprezentujemy naszą ofertę!

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Maciej mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Ponad 60 tysięcy złotych zysku w niecałe 5 lat

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię
  quote

  Ponad 168% zysku z kolejnych inwestycji z Saveinvest

  Paweł z Częstochowy

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe