Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Elwis Lewczuk
Zyskał na swojej inwestycji w działkę blisko 63%

Wytowno k. Ustki to malowniczo położona miejscowość, w odległości zaledwie 2,5 km od Morza Bałtyckiego. Nasz Klient, Pan Elwis Lewczuk, zdecydował się na zakup działki o powierzchni 865 m2 w tej właśnie lokalizacji.

Była to działka rolna, która docelowo miała zostać ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Teren miał ogromny potencjał inwestycyjny – do ochrony, jak i pomnażania kapitału. Nasz Klient przekonał się o tym doskonale. W nieco ponad 6 lat zarobił na przedsięwzięciu ponad 21 tysięcy złotych!

Umów się na konsultację

Działki nad morzem – sposób na pomnożenie kapitału

Pan Elwis, zanim zdecydował się na zakup działki nad morzem, brał również pod uwagę zakup mieszkania pod wynajem do czasu spłaty kredytu i jako miejsce do zamieszkania przez siebie na emeryturze. Mając jednak na uwadze to, że obsługa wynajmu jest wymagająca i nierzadko problematyczna, zaczął również rozglądać się za działkami.

Kupno działki jest mniej problemowe, ponieważ w mieszkaniu pod wynajem mogą pojawić się na przykład problemy z lokatorami czy awarie ogrzewania. Działka może stać w nieużytku latami, a niemal na pewno nie straci na wartości.

– mówi Pan Elwis Lewczuk.

Zakup działki w dobrej lokalizacji z potencjałem, to doskonały pomysł na inwestycję środków, które zalegają na koncie. Nasz Klient, zanim zdecydował się na nieruchomość od Saveinvest, brał również pod uwagę działki w innej lokalizacji. Ostatecznie jednak wybrał ziemię położoną w pobliżu morza, skąd można dotrzeć spacerem czy trasą rowerową na plażę.

Jak działki nabierają na wartości?

Pan Elwis mógł zdecydować się na zakup działki od dewelopera lub osoby prywatnej i wykorzystać ją wedle swoich potrzeb lub po prostu potraktować jako szansę na zamrożenie kapitału. Decydując się jednak na współpracę z Saveinvest, zwiększył jednocześnie swoje szanse na zarobek. Koszty nakładów inwestycyjnych i prowizji wyniosły 8033 zł, a zysk osiągnął poziom 62,79%.

Firma Saveinvest, będąc pośrednikiem w zakupie, jak i sprzedaży działki, dba również o to, aby zwiększyć wartość działki. W przypadku zakupionej przeze mnie ziemi dokonany został podział działki rolnej w trybie sądowego zniesienia współwłasności, a także w toku było uchwalenie MPZP, co również wpływało na jej wartość i zainteresowanie kupujących.” – mówi Pan Elwis. I dodaje: „Dla mnie ta lokalizacja była sentymentalna. W młodości mieszkałem w Wytownie. Potencjalnych kupujących zainteresowała zapewne piękna okolica i bliskość morza.

Bezpieczne i bezobsługowe inwestycje z Saveinvest

Grono zadowolonych ze współpracy z Saveinvest Klientów jest spore. Wielu z nich decyduje się na zakup działki dla siebie, ale z czasem, podobnie jak Pan Elwis, decydują się na dalszą sprzedaż i odzyskanie włożonego kapitału z nawiązką.

Dbamy o to, aby każdy był usatysfakcjonowany, stąd też nie tylko doradzamy pod względem
lokalizacji czy działki, ale też pomagamy w kwestiach finansowania. Osoby zainteresowane
zakupem mogą ulokować w ten sposób swoje oszczędności, jak również skorzystać z opcji
finansowania w systemie ratalnym.

Mocną stroną Saveinvest jest to, że wszelkie formalności dopełnia się zdalnie. Obejrzałem działkę, a gdy się na nią zdecydowałem, to właściwie niczym nie musiałem się martwić. Wszystkim zajął się mój doradca. Polecam takie przedsięwzięcie każdemu, komu zależy na bezobsługowym i bezpiecznym inwestowaniu.

– dodaje Pan Elwis.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Elwis mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Inwestuj pieniądze a nie czas

  Małgorzata Gehlan

  Przeczytaj historię
  quote

  Blisko 220% zysku z inwestycji

  Grzegorz Wesołowski

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe