Zarządzaj plikami cookies
Wróć do historii sukcesu

Arkadiusz Konieczny
Ponad 250 000 zł zysku w 2 lata!

Pan Arkadiusz posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu. Po sprzedaży domu w Chorwacji szukał możliwości inwestycyjnych bliżej swojego miejsca zamieszkania.

Wybór padł na działkę w Mielnie, którą w ciągu 2 lat od zakupu sprzedał osiągając zysk na poziomie 55,46%.

Umów się na konsultację

Atrakcyjna lokalizacja do inwestycji gruntowych

Pan Arkadiusz Konieczny jest inwestorem z wieloletnim doświadczeniem w inwestycjach w nieruchomości. Na firmę Saveinvest trafił, gdy szukał kolejnych ciekawych opcji do rozwinięcia swojego portfela i jego dywersyfikacji. Po sprzedaży swojego domu w Chorwacji szukał propozycji bliżej miejsca swojego zamieszkania. Tak też trafił na inwestycję Mielno Molo, która przyciągnęła Pana Arkadiusza atrakcyjną lokalizacją oraz dobrą ceną.

Wybór Klienta padł na działkę w Mielnie o powierzchni 904 m2, która zakupiona została w marcu 2019 roku za kwotę 456 330 zł. W tym czasie inwestycja Mielno Molo była aktywnie rozwijana przez firmę Saveinvest. W ramach podjętych przez nas działań uzyskaliśmy dla działki warunki zabudowy, zrealizowaliśmy przyłączenie sieci wodociągowej, kanalizacyjnej oraz gazowej, a także na terenie wybudowaliśmy stację trafo i – jak się okazało – największą atrakcję inwestycji: pomost na jeziorze Jamno.

Ponad 250 000 zł zysku w 2 lata!

Działania podjęte przez Saveinvest sprawiły, że wartość zakupionej przez Pana Arkadiusza nieruchomości znacznie wzrosła. Klient zdecydował się sprzedać ją dwa lata po zakupie, w kwietniu 2021 roku. Nowy nabywca zapłacił za teren 792 243 zł, co zapewniło Panu Arkadiuszowi 253 095 zł zysku w 24 miesiące. Całkowity zysk z inwestycji wyniósł w tym przypadku 55,46% zainwestowanego kapitału, zysk w skali roku wynosił 24,68%.

Nie jest to jednak ostatnie słowo powiedziane przez Klienta w kwestii nieruchomości gruntowych. Jakość współpracy oraz wypracowany zysk ze sprzedaży działki w Mielno Molo zachęcił Pana Arkadiusza do dalszej współpracy z Saveinvest przy kolejnych terenach znajdujących się w ofercie firmy.

Wszystkim zajmujemy się my. Podnosimy wartość działek dzięki odpowiednim działaniom, a także znajdujemy kupców, gdy zdecydujesz się sprzedać swoją działkę i wypłacić kapitał z zyskiem. Masz pytania? Chcesz porozmawiać z naszymi specjalistami? Zapraszamy do kontaktu!

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Maciej mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Inwestuj pieniądze a nie czas

  Małgorzata Gehlan

  Przeczytaj historię
  quote

  Blisko 220% zysku z inwestycji

  Grzegorz Wesołowski

  Przeczytaj historię

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km ogrodzeń

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe