Zarządzaj plikami cookies

Adam Kyciński
Zarobił blisko 50 tysięcy złotych na inwestycji w grunty

Pan Adam Kyciński pod koniec listopada 2016 roku zdecydował się na zakup działki w Koniuszy k. Krakowa. Motywowało go przede wszystkim to, że grunty nie wymagają nieustannej opieki, a przy tym są bezpieczną i pewną formą inwestowania.

Choć początkowo wahał się, czy może lepszym sposobem będzie ulokowanie środków w inny sposób, ostatecznie podjął decyzję, o współpracy z Saveinvest i zdecydował się na widokową działkę na wzniesieniu z ogromnym potencjałem.

Umów się na konsultację

Jak w 6 lat zarobić blisko 50 tysięcy złotych?

Pan Adam zainwestował w ziemię w listopadzie 2018 roku, a w grudniu 2022 roku zyskał na swoim przedsięwzięciu blisko 50 tysięcy złotych, co daje 101,74% zysku z inwestycji.

Rozglądałem się za innymi formami inwestowania, ale po dłuższym namyśle zdecydowałem się na działkę, ponieważ taką formę inwestycji wybrali moi znajomi, którzy nie stracili na tym.

– mówi nam inwestor i dodaje:

Głównymi powodami, dla których wybrałem działkę, były brak ciągłego nadzorowania, a także większy przeliczeniowy zwrot z inwestycji. Nie oglądałem żadnych działek, gdyż spodobała mi się oferta Saveinvest. Moim ulokować swoje oszczędności tak, aby mieć pewny zysk. Nie pomyliłem się.

Dlaczego Pan Adam wybrał Saveinvest?

Działka w Koniuszy k. Krakowa od początku była łakomym kąskiem dla inwestorów. Świetna lokalizacja, piękne położenie, media pociągnięte nieopodal działek czy dogodny dojazd, to kluczowe zalety tej nieruchomości. Ziemia, na którą zdecydował się Pan Adam, miała powierzchnię 10 arów i była o przeznaczeniu budowlanym. Dodatkowo eksperci Saveinvest zadbali o to, by podnieść jej wartość, dokonując wydzielenia działek i koordynując uchwalenie MPZP, a także zajęli się znalezieniem Klienta i koordynacją aktu notarialnego.

Oferta Saveinvest okazała się dla mnie najlepsza pod każdym względem. Kiedy kupowałem działkę, mieszkałem za granicą i ważne było dla mnie, aby wszystkie formalności były załatwiane bez mojej obecności.

– mówi nam Pan Adam.

Dodajmy, że jest to bardzo często wymieniana zaleta, jaką wskazują nasi inwestorzy.

Nasz Klient dodaje również:

Byłem bardzo zadowolony z kontaktu, a także z tego, że informowano mnie na bieżąco o każdej sprawie związanej z moja działką. Z uwagi na profesjonalną i satysfakcjonującą współpracę przy pierwszej inwestycji, nie szukałem innych pośredników i ponownie zaufałem Państwa doświadczeniu i profesjonalizmie przy zakupie kolejnych gruntów.

Rozpocznij przygodę z inwestycjami w działki

Saveinvest specjalizuje się w pośrednictwie przy zakupie gruntów, ale też opieką nad inwestycją na każdym etapie współpracy. Oferujemy różne metody finansowania – możesz zapłacić za działkę gotówką albo rozłożyć płatność na raty. Zapewniamy dogodne i przejrzyste warunki.

Jeśli zależy Ci na bezobsługowej inwestycji, z pewną szansą na zysk, skontaktuj się z naszymi doradcami. Odpowiemy na pytania, przedstawimy ofertę i porozmawiamy o Twoim planie inwestycyjnym!

Spis treści

Saveinvest Porozmawiajmy

Niezależnie od tego, czy realizujesz marzenie, czy inwestujesz, obejrzyj ofertę naszych działek i porozmawiaj z naszym ekspertem.

To właśnie profesjonalne doradztwo i wsparcie w formalnościach, sprawia, że klienci tacy jak Pan Adam mogą realizować marzenia, dodatkowo ciesząc się zyskami z inwestycji.

Umów się na 15 minutową konsultację i poznaj aktualną ofertę działek.
  * Pole obowiązkowe

  Zobacz inne
  historie sukcesu

  quote

  Inwestuj pieniądze a nie czas

  Małgorzata Gehlen

  Małgorzata Gehlen
  quote

  Blisko 220% zysku z inwestycji

  Grzegorz Wesołowski

  Grzegorz Wesołowski

  Nasze inwestycje to gwarancja zysku

  Zobacz co zrobiliśmy, aby zyskały na wartości

  • Przekształciliśmy na budowlane 661 działek

  • Wydzieliliśmy 680 działek

  • Wykonaliśmy 137 zgłoszeń budowy

  • Doprowadziliśmy wodę do 664 działek

  • Doprowadziliśmy kanalizację do 273 działek

  • Umożliwiliśmy podłączenie prądu do 631 działek

  • Wybudowaliśmy podłączenie gazu do 389 działek

  • Wybudowaliśmy 4 km ogrodzeń

  • Utwardziliśmy 10,18 km dróg

  • Wybudowaliśmy na Jeziorze Jamno 2 pomosty spacerowe o długości łącznie ponad 216 m

  Zobacz jak zmieniała się wartość naszych inwestycji

  Napisali o nas

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń: +48 888 800 800*
  lub napisz wiadomość - rozpocznijmy współpracę!
   *Standardowy koszt połączenia
   **Pole obowiązkowe