Zarządzaj plikami cookies
Przejdź na Saveinvest.pl
Bezpłatny dobór działek Sprawdź ceny działek

Luksusowe działki

2 minuty do morza

Logo

Mielno Marina to wyjątkowy kompleks działek położonych w prestiżowej dzielnicy Mielna. Do osiedla przynależeć będzie prywatne molo z pomostem do zacumowania łodzi. Działki zostaną w pełni uzbrojone i wyposażone w przyłącza wszystkich niezbędnych mediów – wody, prądu, gazu i kanalizacji.

Drogi wewnętrzne będą wyłożone kostką brukową. Wokół jeziora poprowadzona zostanie ścieżka spacerowa, a bezpośrednio przy kompleksie wybudowane zostanie prywatne molo z promenadą spacerową i mariną do zacumowania żaglówek. To prestiżowe, kameralne i ogrodzone osiedle posiadać będzie recepcję i ochronę, a dostęp do obiektu będzie możliwy przez dwie bramy wjazdowe.

Twój kawałek luksusu

działki 180 m do plaży

Obiekt chroniony

Ochrona obiektu zapewni
Tobie i Twojej rodzinie
poczucie bezpieczeństwa

Pełne uzbrojenie

Zadbamy o to, by działki
zostały w pełni uzbrojone
w prąd, kanalizację, gaz i wodę

Projekt budowlany w cenie

w cenie otrzymujesz
projekt idealnie pasujący do działki
i Twoich oczekiwań

Spójna i elegancka zabudowa

Dzięki spójnej koncepcji architektury osiedla
masz pewność, że Twój sąsiad wybuduje
atrakcyjny budynek

Działki w trakcie przekształcenia

My uzyskamy WZ dla Twojej działki,
a TY możesz rozkoszować
się urokami mierzei

Inwestuj i zarabiaj

Gdy Ty nie odpoczywasz
Twoja działka zarabia na Ciebie
i dla Twojej rodziny

2 min doplaży

W zaledwie 2 minuty
docierasz spacerem
na piękną piaszczystą plażę

Molo spacerowe

Beztrosko spacerujesz
po prywatnym molo
podziwiając wschodzące słońce

Widok na jezioro

Ze swojego tarasu
podziwiasz widoki
na spokojną taflę jeziora

Sąsiedztwo lasu

Niedaleko sąsiedztwo lasu
ukoi Twoje zmysły
i pozwoli odpocząć

Marina dla żaglówek

Po wspaniałym dniu
cumujesz swoją żaglówkę
przy prywatnym pomoście

Plac zabaw

Twoje pociechy maja bezpieczne miejsce
do zabawy, wspólnych spotkań i nauki od
rówieśników

Mielno Marina

LUKSUSOWE DZIAŁKI

Lokalizacja na mierzei – pomiędzy morzem a jeziorem Jamno – zapewnia unikalny mikroklimat i wspaniałe widoki, a także bezpośrednią bliskość plaży i nadmorskiej promenady.

sprawdź ile możesz zyskać

Inwestuj i Zarabiaj

Zaufaj Saveinvest

15 lat doświadczenia

Zaufaj polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem. Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich oferowanych nieruchomości, które kupuje za własny kapitał.

Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc i rzeczowe rady ułatwiają współpracę. Pracownicy uprzejmi i towarzyszący podczas załatwiania wszelkich formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewniej i spokojniej. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa a firmie życzymy wielu równie zadowolonych klientów.

Ewa, Poznań

Dzięki firmie Saveinvest udało mi się podjąć decyzję o wyborze i zakupie działki, pozostając w tym czasie za granicą, gdzie od 10 lat pracuję. Profesjonalizm , zaangażowanie i życzliwe podejście Saveinvest pozwoliło na rozwianie moich wątpliwości, co było dla mnie szczególnie cenne, gdyż decyzje musiałem podejmować na odległość.

Andrzej, Katowice

Jako początkujący inwestor nie posiadający szerokiej wiedzy i doświadczenia w wyborze oraz sposobie zagospodarowania terenu nawiązaliśmy kontakt z firma Saveinvest. Bardzo fachowa obsługa, w pełni kompetentne osoby obsługujące nasz projekt. Wszystkie wątpliwości, niejasności zostały odpowiednio wyjaśnione lub zmienione. W pełni polecam firmę Saveinvest jako zaufaną i kompetentną w wykonywaniu swoich zadań.

Piotr, Koszalin

Pierwszy raz kupiłem działkę od firmy, a nie od osoby prywatnej i jestem bardzo mile zaskoczony. Bardzo rzeczowe wyjaśnienie wszystkich formalności prawnych związanych z kupnem, dobra lokalizacja działek, bardzo dobry kontakt. Pracownicy bardzo sympatyczni, wszystko od początku, aż do sfinalizowania przebiegło jak po sznurku :)
Polecam wszystkim firmę Saveinvest, a firmie życzę wielu równie zadowolonych Klientów.

Daniel, Łódź

Kupno działki to poważny krok i bardzo się cieszymy, że w trakcie poszukiwań odpowiedniego kawałka ziemi, trafiliśmy na firmę Saveinvest. Cały proces zakupu przebiegł bezproblemowo, na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachową obsługę i pomoc. Panowie są kompetentni, profesjonalni, wyrozumiali i bardzo sympatyczni:) Szczerze polecamy każdemu zainteresowanemu firmę Saveinvest jako rzetelną i wiarygodną.

Anna, Kozy

Firma godna zaufania, cały proces sprzedaży nieruchomości okazał się prosty i szybki. Bardzo duże zaangażowanie, bezproblemowy i szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz kompetencje osób prowadzących firmę.

Tadeusz, Jastrzębie-Zdrój

Firma zdecydowanie godna zaufania. Przy zakupie działki automatycznie oferowana jet pomoc w zakresie przekształcenia gruntu z rolnego na budowlany. Osoby prowadzące sprzedaż reprezentują wysoką kulturę osobistą, są życzliwi i dysponują szeroką wiedzą merytoryczną.

Piotr, Kraków

Dokonaliśmy pierwszego zakupu działki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Firma godna zaufania i polecenia. Człowiek czuje, że ma do czynienia z osobami odpowiedzialnymi i godnymi zaufania. Firmie życzymy wielu zadowolonych Klientów.

Katarzyna, Jaworzno

Po długich poszukiwaniach rzetelnego partnera operującego na rynku nieruchomości gruntowych zdecydowałem się na współpracę z firmą Saveinvest Sp. z o.o. i polecam każdemu, który poważnie myśli o spokojnej i profesjonalnej obsłudze.

Wojciech, Balice

Decydując się na kupno działki z firmą Saveinvest od początku byłam mile zaskoczona ich komunikatywnością, życzliwością i zaangażowaniem. Uderzyło mnie, że to jest firma na polskim rynku, która działa według zagranicznych standardów - czyli uśmiech i kompetencja, bez nachalnego narzucania swoich usług. Zadziwiające - firma, która - jak to czuję - stoi po mojej stronie. Bardzo dziękuję i polecam!

Anna, Kraków

Trzy lata temu kupiliśmy 2 działki , z zakupu oraz obsługi byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz kupiliśmy następną działkę w miejscowości nadmorskiej. Polecamy wszystkim firmę Saveinvest.

Artur, Warszawa

Nasz znajomy zakupił działkę w firmie Saveinvest i polecił nam w/w firmę jako godnego partnera do zakupu nieruchomości. W dniu dzisiejszym zakupiliśmy działkę nad morzem, transakcja przebiegła szybko i możemy szczecie polecić firmę Saveinvest.

Monika i Paweł, Oświęcim

Pragnę podkreślić zaangażowanie firmy Saveinvest w prowadzoną transakcję. Firma wywiązała się z powierzonych zadań rzetelnie i terminowo. Mogę polecić Saveinvest, jako partnera, z którego będziecie Państwo zadowoleni!

Dariusz, Kłodawa

Kolejne działki, kolejne inwestycje - czy może być lepsza referencja niż powracający, zadowolony klient? Pozostaje tylko podziękować za indywidualne podejście i elastyczność, które wpływają na niezmienny profesjonalizm.

Bartosz, Kraków

Dzięki współpracy z firmą Saveinvest zakupiliśmy działkę nad morzem. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Bartosz Antos służył zawsze pomocą i kontakt przebiegał bezproblemowo, łącznie z kontaktem drogą internetową.

Beata i Witold, Brzeg Dolny

Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc i rzeczowe rady ułatwiają współpracę. Pracownicy uprzejmi i towarzyszący podczas załatwiania wszelkich formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewniej i spokojniej. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa a firmie życzymy wielu równie zadowolonych klientów.

Ewa, Poznań