Zarządzaj plikami cookies
Przejdź na Saveinvest.pl

Saveinvest Sp. z o.o.
ul. Dunin Wąsowicza 8/9
30-112 Kraków
tel:+48 888 800 800

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w
Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego
NIP: 5130232786
REGON: 122592718
KRS: 0000427274

Budomax CG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Dunin Wąsowicza 8/9
30-112 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w
Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego
NIP:677-240-73-77
REGON:122592718
KRS:0000635021

Konto bnkowe Alior Bank:
35 2490 0005 0000 4520 4919 7013

Dział sprzedaży

odpowiemy na twoje pytania

Aleksander Setlak

Specjalista ds. nieruchomości

+48 795 048 639 a.setlak@dev.saveinvest.pl

Kamil Markowicz

Specjalista ds. nieruchomości

+48 533 652 414 k.markowicz@dev.saveinvest.pl

Infolinia

PON-PT:7.00-19.00

tel. +48 888 800 800

Obsługa inwestycji

do twojej dyspozycji

Patryk Wajda

Specjalista ds. projektów inwestycyjnych

+48 570 444 266 p.wajda@dev.saveinvest.pl

Bartłomiej Kuźniar

Specjalista ds. projektów inwestycyjnych

+48 512 970 502 b.kuzniar@dev.saveinvest.pl

Saveinvest

15 lat, 600 klientów, 700 000m2 gruntów

Saveinvest od wielu lat działa na rynku inwestycji gruntowych. Nabywamy duże areały ziemi w najlepszych lokalizacjach i oferujemy naszym Klientom mniejsze działki, jako lokatę kapitału lub w celach budowlanych – pod zabudowę mieszkalną, deweloperską czy rekreacyjną.

Naszą misją jest zabezpieczanie przyszłości finansowej Klientów i spełnianie ich marzeń o posiadaniu nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji. Bezpieczeństwo inwestycji gwarantowane jest na każdym jej etapie, o czym przekonało się już kilkuset naszych zadowolonych Klientów. Zostań jednym z nich!
Budomax CG sp. z o.o. sp.k. to podmiot powołany dla realizacji inwestycji Mielno Marina.

Grunt to zaufanie

kilkuset zadowolonych klientów

Zaufaj polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem. Grupa Saveinvest jest właścicielem wszystkich oferowanych nieruchomości, które kupuje za własny kapitał.

Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc i rzeczowe rady ułatwiają współpracę. Pracownicy uprzejmi i towarzyszący podczas załatwiania wszelkich formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewniej i spokojniej. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa a firmie życzymy wielu równie zadowolonych klientów.

Ewa, Poznań

Dzięki firmie Saveinvest udało mi się podjąć decyzję o wyborze i zakupie działki, pozostając w tym czasie za granicą, gdzie od 10 lat pracuję. Profesjonalizm , zaangażowanie i życzliwe podejście Saveinvest pozwoliło na rozwianie moich wątpliwości, co było dla mnie szczególnie cenne, gdyż decyzje musiałem podejmować na odległość.

Andrzej, Katowice

Jako początkujący inwestor nie posiadający szerokiej wiedzy i doświadczenia w wyborze oraz sposobie zagospodarowania terenu nawiązaliśmy kontakt z firma Saveinvest. Bardzo fachowa obsługa, w pełni kompetentne osoby obsługujące nasz projekt. Wszystkie wątpliwości, niejasności zostały odpowiednio wyjaśnione lub zmienione. W pełni polecam firmę Saveinvest jako zaufaną i kompetentną w wykonywaniu swoich zadań.

Piotr, Koszalin

Pierwszy raz kupiłem działkę od firmy, a nie od osoby prywatnej i jestem bardzo mile zaskoczony. Bardzo rzeczowe wyjaśnienie wszystkich formalności prawnych związanych z kupnem, dobra lokalizacja działek, bardzo dobry kontakt. Pracownicy bardzo sympatyczni, wszystko od początku, aż do sfinalizowania przebiegło jak po sznurku :)
Polecam wszystkim firmę Saveinvest, a firmie życzę wielu równie zadowolonych Klientów.

Daniel, Łódź

Kupno działki to poważny krok i bardzo się cieszymy, że w trakcie poszukiwań odpowiedniego kawałka ziemi, trafiliśmy na firmę Saveinvest. Cały proces zakupu przebiegł bezproblemowo, na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachową obsługę i pomoc. Panowie są kompetentni, profesjonalni, wyrozumiali i bardzo sympatyczni:) Szczerze polecamy każdemu zainteresowanemu firmę Saveinvest jako rzetelną i wiarygodną.

Anna, Kozy

Firma godna zaufania, cały proces sprzedaży nieruchomości okazał się prosty i szybki. Bardzo duże zaangażowanie, bezproblemowy i szybki kontakt telefoniczny i mailowy oraz kompetencje osób prowadzących firmę.

Tadeusz, Jastrzębie-Zdrój

Firma zdecydowanie godna zaufania. Przy zakupie działki automatycznie oferowana jet pomoc w zakresie przekształcenia gruntu z rolnego na budowlany. Osoby prowadzące sprzedaż reprezentują wysoką kulturę osobistą, są życzliwi i dysponują szeroką wiedzą merytoryczną.

Piotr, Kraków

Dokonaliśmy pierwszego zakupu działki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Firma godna zaufania i polecenia. Człowiek czuje, że ma do czynienia z osobami odpowiedzialnymi i godnymi zaufania. Firmie życzymy wielu zadowolonych Klientów.

Katarzyna, Jaworzno

Po długich poszukiwaniach rzetelnego partnera operującego na rynku nieruchomości gruntowych zdecydowałem się na współpracę z firmą Saveinvest Sp. z o.o. i polecam każdemu, który poważnie myśli o spokojnej i profesjonalnej obsłudze.

Wojciech, Balice

Decydując się na kupno działki z firmą Saveinvest od początku byłam mile zaskoczona ich komunikatywnością, życzliwością i zaangażowaniem. Uderzyło mnie, że to jest firma na polskim rynku, która działa według zagranicznych standardów - czyli uśmiech i kompetencja, bez nachalnego narzucania swoich usług. Zadziwiające - firma, która - jak to czuję - stoi po mojej stronie. Bardzo dziękuję i polecam!

Anna, Kraków

Trzy lata temu kupiliśmy 2 działki , z zakupu oraz obsługi byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz kupiliśmy następną działkę w miejscowości nadmorskiej. Polecamy wszystkim firmę Saveinvest.

Artur, Warszawa

Nasz znajomy zakupił działkę w firmie Saveinvest i polecił nam w/w firmę jako godnego partnera do zakupu nieruchomości. W dniu dzisiejszym zakupiliśmy działkę nad morzem, transakcja przebiegła szybko i możemy szczecie polecić firmę Saveinvest.

Monika i Paweł, Oświęcim

Pragnę podkreślić zaangażowanie firmy Saveinvest w prowadzoną transakcję. Firma wywiązała się z powierzonych zadań rzetelnie i terminowo. Mogę polecić Saveinvest, jako partnera, z którego będziecie Państwo zadowoleni!

Dariusz, Kłodawa

Kolejne działki, kolejne inwestycje - czy może być lepsza referencja niż powracający, zadowolony klient? Pozostaje tylko podziękować za indywidualne podejście i elastyczność, które wpływają na niezmienny profesjonalizm.

Bartosz, Kraków

Dzięki współpracy z firmą Saveinvest zakupiliśmy działkę nad morzem. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pan Bartosz Antos służył zawsze pomocą i kontakt przebiegał bezproblemowo, łącznie z kontaktem drogą internetową.

Beata i Witold, Brzeg Dolny

Firma godna zaufania, zwłaszcza dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zakupem działek. Kompleksowa pomoc i rzeczowe rady ułatwiają współpracę. Pracownicy uprzejmi i towarzyszący podczas załatwiania wszelkich formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewniej i spokojniej. Wierzymy, że zakupiona działka okaże się dla nas szczęśliwa a firmie życzymy wielu równie zadowolonych klientów.

Ewa, Poznań