Przejdź na Saveinvest.pl
Zarządzaj plikami cookies

Lokalizacja

Krajobrazy walorem Gąsek

Sprawdź ceny działek
Zostało już tylko

5 wolnych

z 46 działek na tym terenie!

Gąski II

Tutejsze plaże są bardzo czyste i szerokie, a poza naturą i pięknymi zachodami słońca turystów przyciąga imponująca latarnia morska w Gąskach, z której rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże i okoliczne miejscowości.

Powiększ mapę

W okolicy oferowanych działek rekreacyjnych wspaniałą trasę wyznacza nam trzykilometrowa promenada spacerowa biegnąca pomiędzy Mielnem i Unieściem. Ze znajdujących się na niej kawiarni i restauracji roztacza się cudowny widok na morze, który nadaje aurę niezwykłości każdemu posiłkowi.

Morze i plaża
1400 m
17 min
Latarnia i centrum Gąsek
1500 m
18 min
Mielno
10 km
15 min
Kołobrzeg
20 km
25 min

Komunikacja

Do Mielna można dojechać busami między innymi z Koszalina i Kołobrzegu, kursują również pociągi PKP których rozkład znajdziemy na stronie kolei. Samochodem z Poznania po przejechaniu 265km, na miejscu znajdziesz się w około 4 godziny, a z Warszawy do celu dojedziesz po przejechaniu 459km, a przewidywany czas podróży wynosi 7 godzin.

Zobacz na mapie Google

Dlaczego warto tu inwestować?

17 min spacerem do morza (1400 m)

Działki budowlane oraz w trakcie przekształcenia

Uzbrojenie w prąd, wodę i gaz

Droga wewnętrzna
o szerokości 8 m

W sąsiedztwie nowej zabudowy

Nadmorski Szlak Rowerowy o długości 45 kilometrów

Optymalne wymiary działek

Powierzchnie działek od 700 m2 do 1596 m2

Bliskość latarni morskiej

Plaże

Oprócz malowniczych plaż w Gąskach warto zwrócić uwagę na największą atrakcję Mielna - czystą, strzeżoną plażę, wokół której znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Z morza wystają drewniane falochrony, na których przesiadują mewy i rybitwy.

Turystyka

Od kilkunastu ostatnich lat Gąski przeżywają gwałtowny rozwój turystyki. Powstało tu wiele nowych ośrodków, pensjonatów i kwater oferujących wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Turystów przyciąga również latarnia morska, z której rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże.

Okolica

Przez miejscowość przebiega Nadmorski Szlak o długości około 45 kilometrów. Dotrzemy nim m.in do jeziora Jamno. Stanowi on część szlaku międzynarodowego. Prowadzi przez wybrzeże, a podczas spaceru pozwala podziwiać zlokalizowane przy nim liczne zabytki historyczne oraz przyrodnicze.

Powiększ mapę

Nie odkładaj marzeń!
Zacznij działać już dziś

Sprawdż ceny działek
DOŚWIADCZENIA 20 LAT 1012 PRZEKSZTAŁCONYCH DZIAŁEK 1150 ZADOWOLONYCHKLIENTÓW

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń +48 888 800 800*

lub zostaw kontakt - oddzwonimy
    *Standardowy koszt połączenia
    **Pole obowiązkowe